Vítejte na stránkách horského penzionu Penzion Buldoček, který se nachází v krásném prostředí údolí říčky Lomňanky v Horní Lomné v bezprostřední blízkostí Národní přírodní rezervace Mionší. V budově se nachází bar, dětský koutek, samostatná nekuřácká jídelna, velký sál s tanečním parketem a pódiem, v létě otevíráme rovněž terasu a zahradu s ohništěm. Mimo standardní nabídky nápojů a jídel, nabízíme pořádání kulturně společenských akcí, oslav, svateb apod.

UVOD
Penzion nabízí možnost ubytování v domácím, venkovském stylu ve zrekonstruovaných pokojích. Standardní pokoje jsou vybaveny toaletou, sprchovým koutem, satelitní televizí, wifi připojením aj.
U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek. Velké množství zajímavostí v okolí, nedotčená příroda a velké množství sportovního vyžití v okolí dělá z našeho penzionu skvělé místo pro rodinnou dovolenou s dětmi i pro skvělé párty s vašimi přáteli. Nabízíme individuální přístup ke každému z hostů, včetně možnosti bezlepkové, vegetariánské stravy, vše dle přání našich hostů.